07 трав. 2018

ПРО ДУЖЕ ТЕПЛІ ТРАДИЦІЇ Тренінг-центр "Mama Cares". ГРА "ТАЄМНИЙ ДРУГ"

З грою "Таємний друг" більшість учасників різноманітних шкіл, які відбуваються в тренінговому центрі, знайомляться вперше, і закохуються назавжди. Це без перебільшення:)


Ця традиція прижилася із серпня 2016 року, коли відбувався менторський проект Фундації прав людини у партнерстві з Естонією. Її запропонувала координаторка Мережа освітніх кемпів "Чистий простір", яка брала участь у менторській школі.
Гра знайомить людей, навчає придивлятися до них, робить щасливим тих, хто дарує, і тих, хто приймає подарунки.
Як все відбувається?
У перший день учасники рандомно обирають собі "таємного друга". Кожен з учасників пише на аркуші своє ім'я та прізвище, вкидає папірець у коробку, а далі - доля вирішує, хто на чотири дні буде ТАЄМНО від вас отримувати подарунок, а для когось ви стаєте таємним другом.
Головне - не видавати себе, залишатися до завершення таємно-притаємним другом.
Ввечері, під час так званих вечірніх кіл усі збираються в тренінговій залі, на підлозі на пуфах, з горнятком чаю або кави в передчутті дійства - модератор чи модераторка вечора у приємній атмосфері напівпритишеного світла діставатиме з величезної скрині ТВІЙ ПОДАРУНОК чи ПОДАРУНКИ.
Ці вечори дуже подобаються учасникам проектів.
Тут і сміються, і плачуть, і співають, і мріють.
А ще - дивуються, як співпадають подарунки по характеру і вподобаннях таємних друзів.
Особлива теплота з'являється в цьому ритуалі - дарувати різні милості - листівки, смаколики, хенд-мейд, дрібнички, листи, які потім нагадують про дні незабутніх вражень та інсайтів.
Найочікуваніший етап гри - розкриття таємних друзів.
В останній день в колі учасники діляться по черзі враженнями та дізнаються ім'я свого таємного друга, і, відповідно, відкриваються перед своїм другом.
А далі - сотні посмішок, вдячних слів, сліз, обмнімашок:)
Спільні цінності та традиції об'єднують людей.
В цьому переконана команда Тренінг-центр "Mama Cares", і в це вірять люди, які з центру повезли додому не тільки знання, а й подаруночки від таємного друга:)

Тренінг-центр "Mama Cares"

Тренінг-центр "Mama Cares"